Eventy

Zorganizuj u nas swój event

Eventy i wydarzenia specjalne

Jeśli szukają Państwo wyjątkowej oferty organizacji eventów: firmowych lub prywatnych wydarzeń specjalnych, to Garden Club jest do Państwa dyspozycji.

Profesjonalne podejście, doświadczenie zespołu zaangażowanego w przygotowanie i realizację wydarzenia, dbałość o szczegóły zarówno w strefie merytoryki jak i estetyki, dają naszym gościom i partnerom biznesowym poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Przestrzeń eventowa sportowa, restauracja, strefa chill oraz ogród tworzą niepowtarzalną infrastrukturę. 

Organizacja eventu firmowego lub wydarzenia specjalnego w Garden Club zapewni szczególny, niepowtarzalny charakter spotkania.

Zostańcie Państwo naszymi wyjątkowymi gośćmi.

Eventy firmowe:

Zapamiętanie szkolenia, efektywność,  przyswojenie merytoryki – to idee  biznesowe które są celem szkoleń i integracji pracowników.

Aby je osiągnąć nie wystarczy sama organizacja tego typu wydarzenia.

Czynnikami, które mają wpływ na efekty pracy w grupie, są między innymi, komfortowa, wyjątkowa przestrzeń, dobra kuchnia, atrakcje dodatkowe, w które mogą być zaangażowani wszyscy uczestnicy spotkania.

Niecodzienna infrastruktura, profesjonalizm, jakość i dbałość o szczegóły spotkania pozawalają na organizacje w Garden Club Sports &Health:

  • Szkoleń firmowych (sala wykładowa 80 m²);
  • Organizacji atrakcji dodatkowych podczas szkolenia (elementy rywalizacji, integracji, współpracy);
  • przestrzeni do pracy grup projektowych;
  • organizacji działań typu teambuilding;

Do każdego szkolenia, eventu podchodzimy indywidualnie i kompleksowo uwzględniając wszystkie potrzeby naszych gości.

 

Wydarzenia specjalne, urodziny, spotkania rodziny i przyjaciół

Jeśli chcą Państwo aby Wasze urodziny, ważne wydarzenie z życia Waszych dzieci i bliskich zapadły długo w pamięci jako bardzo wyjątkowy czas zapraszamy do celebracji w Garden Club Sports& Health.

Ciepła aranżacja przestrzeni Klubu piękny ogród, restauracja, profesjonalizm Trenerów i animatorów czasu to elementy które pozwalają na organizację wydarzeń tematycznych, atrakcji sportowych, zajęć manualnych.

Podczas wydarzeń specjalnych w Garden Club Sports & Health nikt nie będzie się nudził, zaspokoimy oczekiwania najbardziej wymagających gości, zarówno jeśli chodzi o doznania emocjonalne, estetyczne jak i smakowe.

Zorganizuj z Nami swój event

    Kontakt w sprawie eventów: