Tenis

Zapraszamy na nasze korty

Korty tenisowe Garden Club to nowoczesny, kameralny obiekt, który swoją infrastrukturą tenisową i ofertą nawiązuje do najlepszych rodzinnych klubów tenisowych na świecie. 2 korty ceglaste i 1 kort twardy z możliwością gry przez cały rok dają możliwość cieszenia się grą w tenisa przez cały rok niezależnie od pogody.

Serdecznie zapraszamy na treningi mieszkańców Konstancina i okolic. Zarówno dzieci i młodzież, jak również dorośli w naszej ofercie z całą pewnością znajdą coś dla siebie.

Kryty ceglasty kort do tenisa Garden Club

Tenis w Garden Club

1 kort odkryty o nawierzchni ceglanej

2 korty zadaszone, mączka oraz hard court

Możliwość rozsunięcia boków w okresie letnim

Wysoka komfortowa hala

TRENINGI DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Uczymy gry w tenisa, oferując treningi indywidualne i grupowe. Do rozpoczęcia przygody z tym pięknym sportem zapraszamy dzieci w wieku od 5 roku życia, dla których stworzyliśmy animacyjny program wprowadzający w tenisową przygodę. 

TRENINGI INDYWIDUALNE

Wyszkolenie i doświadczenie naszej kadry trenerskiej pozwala nam na prowadzenie treningów dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek i poziom gry. Podchodząc do naszych podopiecznych w bardzo indywidualny sposób, dostosowujemy odpowiedni do preferencji i predyspozycji graczy tok szkolenia, aby jak najszybciej czynili postępy.

TRENINGI GRUPOWE

Dla chętnych szkolenie prowadzimy w grupach w sposób uporządkowany i dostosowany do umiejętności zawodników. Osoby dobierane są tak, aby wspólna nauka lub rywalizacja na korcie sprawiała uczestnikom przyjemność i pomagała w stałym rozwoju. Treningi grupowe pozwalają także nawiązać uczestnikom zajęć ciekawe znajomości i kontakty oraz wspólnie cieszyć się pasją, jaką jest tenis.

TRENINGI RODZINNE
Czas w Garden Club to świetna okazja, aby miło spędzić czas również na korcie wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Cieszymy się kiedy zarówno dzieci, jak i ich rodzice chcą grać w tenisa. Treningi w gronie najbliższych łączą w sobie sport i integrację. Dają możliwość międzypokoleniowej rywalizacji, a jednocześnie są okazją do przekazywania swoim bliskim własnych doświadczeń i umiejętności. To doskonały czas na doskonałą rodzinną zabawę.

Rezerwacja kortów odbywa się online poprzez stronę: